Minimalny poziom zużycia wody armatur z kolekcji HANSA|HOME

Rozwiązania techniczne armatur pozwalające oszczędzać wodę

Perlator w formie plastra miodu stosowany w większości armatur z kolekcji HANSA|HOME pozwala ograniczyć natężenie przepływu z 12 do 6 l/min.

Pomysłowy perlator udostępnia bezzwłocznie maksymalną ilość wody nawet przy niskim ciśnieniu. Pomimo dwukrotnie mniejszego natężenia przepływu strumień wody zachwyca swoją pełnią i zapewnia radość doświadczania wody.

Oszczędność dzięki 2-stopniowemu włączaniu

Głowica sterująca HANSAECO jest kolejny rozwiązaniem pozwalającym oszczędzać wodę przy zachowaniu elastyczności obsługi. We wszystkich armaturach do wanny wyposażonych w tę głowicę sterującą, jak np. popularnych kolekcjach HANSAMIX i HANSAPRADO, maksymalne natężenie przepływu wody zredukowano z 12 do 8 l/min.

Sprawdzone w praktyce 2-stopniowe włączanie głowicy umożliwia ograniczenie zużycia wody. Przy otwieraniu armatury, w połowie drogi odczuwa się lekki opór.W tym położeniu natężenie przepływu wody wynosi tylko 6 l/min, co w zupełności wystarczy do umycia rąk. Jeśli potrzebny jest silniejszy strumień wody, wystarczy bardziej otworzyć armaturę, pokonując opór, by móc korzystać z pełnego natężenia przepływu.


  zur Übersicht
 2 / 4