KOMFORT W KAŻDEJ SYTUACJI

HANSAMEDIPRO: nowoczesna, wszechstronna armatura specjalna do obiektów opieki zdrowotnej

Zaprojektowany we współpracy z Niemieckim Zrzeszeniem Gerontechnologii (Deutsche Gesellschaft für Gerontotechnik - GGT) - modułowy system z wymiennymi uchwytami. Opracowana specjalnie z myślą o klinikach i zakładach opieki pielęgnacyjnej seria armatur marki HANSA uwzględnia wszystkie wymogi tego rodzaju obiektów i generacji 50+.

Jest łatwa w obsłudze, wykonana z materiałów pozwalających zachować jakość wody i spełniających surowe wymogi w zakresie higieny i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Pomysłowe wykonanie pozwala wybierać z trzech różnych rodzajów uchwytu armatury odpowiednio do zastosowania. Jej nowoczesne, atrakcyjne wzornictwo sprawia, że czuje się jak w domu również w prywatnych łazienkach.

Podczas prac projektowych wykorzystano bogate doświadczenie i wiedzę Niemieckiego Zrzeszenia Gerontechnologii. Dzięki temu powstała armatura w najwyższym stopniu przyjazna użytkownikowi, która spełnia wszystkie wymogi osób z generacji 50+ oraz prywatnych i publicznych zakładów opieki pielęgnacyjnej.


  zur Übersicht
 4 / 5